Uw seniorenwoning in Helmond verkopen? Wij werden benaderd om naar deze half vrijstaande seniorenwoning te komen kijken. Deze seniorenwoning is netjes bewoond geweest maar voldoet niet meer aan de eisen van de huidige tijd. Hier konden wij goed doorheen kijken, waardoor we gelijk een goed voorstel konden neerleggen. Hierdoor was een overeenstemming zo bereikt. Huis en Land geeft u een reële prijs voor uw vastgoed. Is uw huis gedateerd of heeft het veel achterstallig onderhoud? Twijfel niet en biedt gewoon uw woning aan via ons contactformulier. Onze werkzaamheden zijn geheel vrijblijvend. Dit wil dus zeggen dat hier totaal geen kosten aan verbonden zijn.
Pluspunten die ons opvielen van deze woning waren bijvoorbeeld:
- aan een groen plantsoen gelegen
- garage op eigen terrein
- slaapkamer en badkamer op de begane grond
- en dat de woning half vrijstaand is.
Modernisering seniorenwoning:
Uiteindelijk gaan wij deze aangekochte seniorenwoning in Helmond verkopen. Echter zullen wij ervoor zorgen dat dit huis wordt voorzien van de hedendaagse luxe en comfort. Heeft u nu al interesse, en zou u deze woning al voor de oplevering willen kopen, twijfel dan niet en neem vandaag nog contact met ons op!! Hierdoor kunnen wij uw wensen meenemen in de realisatie van dit project. U kunt hierbij denken aan het type vloer, badkamer en keuken. De realisatie van dit project zal juni 2021 van start gaan.
Bent u woning zoekende en is dit niet de woning die u zoekt?!? Neem dan evengoed contact met ons op, omdat wij continue bezig zijn met diverse projecten. Er is daarom een goede mogelijkheid dat wij wel een woning in ons bestand hebben wat u wel zou kunnen passen.
U kunt ons bereiken tijdens kantoor uren op: 0475-496328
Zo kochten wij al woningen aan:
- in onder andere Helmond
- Eindhoven
- Waalre
- Valkenswaard
- Mierlo
- Geldrop
- Nuenen
- Son en Breugel
- Heeze
- Leende
- Deurne
- Asten
- Ommel
- Beek en Donk
- en ten slotte in Someren